top of page

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ - GDPR

 

Souhlas nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, nabývá účinnosti 25. května 2018. Pokud dobrovolně kontaktujete Kolínská Barbershop, a to telefonicky, emailem nebo jakoukoli jinou formou, souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů - jméno, příjmení, telefonní číslo, email, apod.

Rádi bychom Vás tímto informovali, že veškeré údaje, které nám dobrovolně poskytnete - jméno, příjmení, telefonní kontakt a email - jsou určeny pouze pro účely objednání nebo přeobjednání (nemoc, dovolená) na služby prováděné v Kolínská Barbeshop. Poskytnuté údaje zpracovává osobně odpovědná osoba Mgr. Ondřej Kunc, IČO: 88336646 a hlášené spolupracující osoby s Kolínská Barbershop - nikdo jiný nemá k těmto osobním údajům přístup. Ke zpracování údajů dochází prostřednictvím mobilního telefonu, osobně na provozovně či na webových stránkách (jméno, příjmení, telefonní kontakt zákazníka). 

Samozřejmě nemáte povinnost Vaše osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů je však nezbytně nutným požadavkem k objednání a rezervování termínu na služby v Kolínská Barbershop.

 

Děkujeme

KOLÍNSKÁ BARBERSHOP

bottom of page